Ons Team 2017-08-29T15:49:50+00:00

ONZE MEDEWERKERS

Wij zijn trots op al onze medewerkers, een jong team voor een professioneel bedrijf. Onze medewerkers worden veelal geselecteerd uit hun stageperiode die zij hebben gedaan bij ons. Daarnaast gebruiken wij expertise van studenten aan de Universiteit Twente. Dit houdt ons jong, vernieuwend en innovatief.

Eelco Hövels
Marco

Media Design
marco@me-media.nl

Eelco Hövels
Eelco

Marketing – Sales
eelco@me-media.nl

Eelco Hövels
Jan-Willem

Onderhoud medewerker
jan-willem@me-media.nl

Eelco Hövels
Dennis

Web Developer
dennis@me-media.nl

Eelco Hövels
Niels

Programmeur
niels@me-media.nl

Eelco Hövels
Jayson

Junior Trainee
jayson@me-media.nl

ZIJN WIJ NOG OPZOEK NAAR JOU?

ME Media Online & Print is al meer dan 10 professioneel website bouwer en media specialist. Als professioneel media bedrijf staat bij al onze opdrachten kwaliteit voorop samen met een persoonlijk contact en meedenkend vermogen. Wij zetten de juiste mensen met hun specialisme op de juiste plek, dit resulteert niet alleen in kwaliteit met alles wat wij doen maar ook een prettige werksfeer en samenwerking.